کمپین های اینستاگرامی هشتگ مدیا

هشتگ مدیا در حال برگزاری کمپین های مسابقه ای با حضور پرشمار چهره های مطرح کشور از جمله
رامبد جوان، بهنام تشکر ، نسرین مقانلو، میلاد کی مرام ,محمد رضا احمدی ، علی صادقی ،مرجانه گلچین ، نیوشا ضیغمی ، علیرضا بیرانوند، شقایق فرهانی، نیما شاهرخ شاهی ، ارسلان قاسمی، بهروز تشکر، حسن تفتیان ، فرزاد فرخ، پازل بند ، سینا درخشنده، و ده ها چهره ی سرشناس دیگر است.

کمپین های برگزار شده هشتگ مدیا بسیاری از رکوردها را در اینستاگرام فارسی جابه جا کرد. رکورد افزایش بیش از 235000 مخاطب برای هریک از اسپانسرها در یکی از کمپین های برگزار شده پیشین، از جمله رکوردهای درخشان آژانس دیجیتال مارکتینگ هشتگ مدیا می باشد.

نکته جالب درباره کمپین هشتگ مدیا قرعه کشی به صورت لایو هست که در هر قرعه کشی یکی از معروفترین بازیگران حضور داشتند و جوایز این کمپین در کمتر از 24 ساعت به برندگان اهدا شده است.

ایده پردازی و خلاقیت

تیم ایده پردازی هشتگ مدیا با تکیه بر بهترین ایده پردازان و کمپین نویسان برای درگیر کردن هرچه بیشتر مخاطبان شما , برنامه ای موثر و خلاقانه را برای برند شما طراحی خواهند کرد.

مشاوره صحیح

مشاوره صحیح و اثر گذار شما را از امتحان راه های تبلیغاتی بی نتیجه دور میکند و تبلیغات موثر و جهت گذار را در راستای سیاست های برند شما ممکن میکند.

تجربه

هشتگ مدیا با تجربه همکاری با بهترین برندهای ایران مانند : اویلا , فامیلا , آذوقه , دی دی ,افق کوروش و … در ارائه راهکارهای تبلیغاتی و تولید محتوا توانمند شده است